מבצעי סוף השנה–כמה תחסכו בקניית רכב בסוף שנה ומה קורה למחיר המחירון?

ענף הרכב הופך מעניין יותר בסוף כל שנה לועזית. אז נהנים לקוחות רבים מבצעי סוף השנה במכירות רכבים. התחרות הרחבה בענף מאפשרת לרבים ליהנות מרכישת רכבים במחירים נמוכים ונוחים.

לקוחות רבים בישראל המעוניינים ברכישת רכב חדש יודעים שלא פעם שווה להמתין מספר רב של חודשים, בכדי להגיע לסוף השנה האזרחית וליהנות ממחירים נוחים הרבה יותר ברכישת רכבים חדשים. אלו המצפים להנחות "כסאח" של ממש, יתאכזבו להבין שלא כך הדבר במציאות עולם הרכב.

כבר כעת, בחודש נובמבר, החלו יצרניות הרכב בימי מכירות מיוחדים שבהן ניתן ליהנות ממחירים נמוכים יותר. דוגמה לכך, ניתן לראות באתר האינטרנט של יצרנית הרכב "ניסאן" היפנית ובו מוצעים מבצעים רבים. אם אתם רוצים למשל לברר מחירון ניסאן ג'וק, המחירון של יצחק לוי יראה לכם את התשובה המדויקת, כך תוכלו להתרשם מהמחירים האטרקטיביים המופיעים באתר אל מול המחיר המופיע במחירון.

חשוב כמובן להבין שלא תמיד ההנחות הניתנות על אותם רכבים אכן כדאיות. לא פעם יעדיפו יבואני הרכב להעניק הנחה זעומה או לדרוש את אותו המחיר אך להוסיף לרכב תוספות, דוגמת אבזורים יוקרתיים, מערכות בטיחות משודרגות, מערכות שמע מתקדמות ועוד. עבור לקוחות רבים תוספות אלו מהוות תמריץ של ממש ותחושה שהם עשו עסקה כדאית ושווה והדבר אכן לגיטימי. עם זאת, חשוב להדגיש נקודה זו ולהבין שלא פעם המחיר על הרכב לא ירד משמעותית וההטבה היא בהענקת תוספות ללא תשלום נוסף.

אז מה מביא את יבואני הרכב בישראל להפחתת המחירים בסוף השנה האזרחית? ובכן, ידוע שיבואני הרכב בישראל ובמקומות רבים אחרים בעולם שואפים לסיים את מלאי הרכבים ממודל השנה הקודמת וזאת בטרם נכנסת השנה החדשה. הרכבים של השנה הקודמת יוצרים ליבואן בעיות בירוקרטיה, בעיות הנוגעות לתוקף אחריות ועוד. על כן, רצונם הוא "להיפטר" מאותם רכבים ובכך לפנות מקום לרכבים החדשים באולמות התצוגה ובמגרשי המכירה.

לקראת סוף השנה גם דגמי ניסאן מוצעים בהנחות משמעותיות לקהל הלקוחות. אחד מהדגמים בעלי הביקוש הגבוה הוא הניסאן ג'וק. הניסאן ג'וק נמכר בשלושה דגמים – VISIAACENTA וה-TENKA BOSE.

דגם ה-VISIA הפופולרי כולל בתוכו חישוקי אלומיניום "16, ארבעה חלונות חשמליים, משענות ראש אקטיביות, מערכת לניטור לחץ אוויר בגלגלים, מראות צד מתכווננות עם איתות ומערכת בטיחות של "מובילאיי" בהתקנה מקומית. מחיר המחירון הכולל מע"מ ואגרת רישוי הנו 116,519 ₪.

דגם ה-ACENTA  כולל גם הוא אבזורים, כמו חישוקי אלומיניום "16, בקרת שיוט והגבלת מהירות הנשלטת מגלגל ההגה, חלון גג הנפתח באופן חשמלי, אורות נסיעה מסוג LED ותא מטען בעל רצפה כפולה. מחיר המחירון הכולל מע"מ ואגרת רישוי הנו 126,799 ₪.

הדגם השלישי הוא ה-TENKA BOSE ובו אוסף רחב של אבזורים הכוללים בין היתר: חישוקי אלומיניום PERSO "18, מערכת מולטימדיה עם מסך צבעוני "5.8, מערכת שמע בעלת שישה רמקולים Bose Personal, מפתח חכם וכפתור הנעה ומערכת בטיחות לזיהוי הולכי רגל 360 מעלות. מחיר המחירון הכולל מע"מ ואגרת רישוי הנו 132,799 ₪.

מבצעי סוף השנה מאפשרים ליהנות משלושת דגמים אלו בהנחות של עד 20 אלף שקלים. מדובר בהנחה משמעותית המאפשרת לרבים מלקוחות החברה ליהנות מדגם ה-VISIA בפחות ממאה אלף שקלים בתנאים נוחים במיוחד.

 

לסיכום, מצבור המידע הניתן במאמר זה, כמו גם המודעות ההולכת וגדלה של הצרכנים בישראל, מביאה את האחרונים להגיע אל אולמות התצוגה שבאמתחתם ידע רב המאפשר להם מרחב תמרון רב מול היבואנים. כלים אלו, יאפשרו ללקוחות רבים לזכות בדגמים עליהם חלמו תוך חיסכון משמעותי של אלפי שקלים.

כתיבת תגובה