הקיץ, החוף והטבעות שלכם

ביום שישי האחרון צלצל הפעמון האחרון של שנת הלימודים, והילדים שלי נכנסו רשמית לחופשת הקיץ. העונה הזו תמיד מביאה עימה התרגשות כזו ואחד הדברים הראשונים שהילדים שלי רוצים לעשות זה ללכת לחוף הים. הרבה אנשים שואלים אותי לגבי חבישת הטבעות שלהם לחוף הים. אז השבוע, חשבתי שאדבר על קיץ, על החוף ועל הטבעות שלכם.

 

  1. אחד הדברים הראשונים שאבי אמר לי על טבעת האירוסין שלי היה: אל תביאי את הטבעת שלכם לחוף הים. בדיוק כמו שהאצבעות שלכם מתכווצות כשקר בחוץ, זה יקרה במים קרים. אתם לא רוצים שהטבעת שלכם תיפול בים (או באגם אם אתם כמוני, חיים ליד טבריה). זה בלתי אפשרי למצוא טבעת ברגע שהיא נופלת במים.

 

  1. חול והטבעות שלכם: חול יכול להיות שוחק מאוד ולהרוס חלק מהמתכות המרכיבות את הטבעות. במיוחד ציפוי זהב או רודיום. כל מתכת מוצקה צריכה להיות בסדר בחול. החול יכול להיתפס גם בין היהלומים שלכם מה שעלול לגרום להם להשתחרר.

 

  1. כולם יודעים שהכלל מספר אחד בחוף הים הוא מריחת קרם הגנה. אבל לפני שאתם מורחים את קרם ההגנה הזה, אמליץ להסיר את הטבעות שלכם. הקרם יכול ליצור מעין שכבה על גבי היהלומים שלכם שיהפוך אותם למשעממים ופחות נוצצים. אז אם אתם רוצים לשמור על יהלום בוהק – השאירו את טבעות אירוסין האלה בבית.

 

  1. הדבר האחרון שאני רוצה לדבר עליו הוא איך לאחסן את הטבעות היקרות האלה. אני מכירה הרבה אנשים שמביאים תיק רוכסן כדי לזרוק את הטבעות שלהם לתוכו כשהם בחוף הים. זה למעשה לא הרעיון הכי טוב. שקית ניילון מנתקת את כל האוויר ומגדילה את הטמפרטורה ולעתים גורמת לתגובות כימיות בתכשיטים. על מנת לנסות להימנע מנזק, המלצתי תהיה לאחסן את הטבעות שלכם בקופסה מתאימה לכך, כמו זו שקיבלתם את הטבעת בה, במקום יבש וקריר.

 

אני יודעת שהטבעות שלכם הופכות לחלק מכם, שאתם מתעוררים ואוטומטית עונדים אותן (אם אתם בכלל מורידים אותן מלכתחילה). הדרך היחידה לוודא שלא תאבדו אותן או תפגעו בהן על החוף היא להשאיר אותן בבית.

 

אם אתם מביאים את הטבעות שלכם לחופשת החוף הבאה, אנחנו תמיד כאן כדי לנקות ולבדוק את הטבעות שלכם כשתחזרו!