מדריך אולטימטיבי לבחירת טבעת האירוסין המושלמת

קניות של טבעת אירוסין זה לא ממש עניין גדול, במיוחד אם אתה יודע מה בדיוק לחפש כשאתה קונה אחת. במקום להפוך את תהליך קניות טבעות האירוסין לחשש, להפוך אותו לרומן מהנה ובלתי נשכח. אתה תאהב להתהדר בו ביום המיוחד שלך!

 

הגדר את תקציבך

השיקול הבא החשוב ביותר בעת רכישת טבעת האירוסין שלך הוא התקציב שלך. עם התקציב הנכון במקום, יהיה לך קל לקנות טבעת אירוסין.

אם אתה במצב לבזבז את משכורתך לחודשיים, אז אתה יכול מיד לחפש את האפשרויות היקרות. ללא תקציב קבוע, אתה עלול להיות בסיכון לחבב הרבה טבעת מסוימת, רק כדי להבין מאוחר יותר שיש לה תג מחיר גבוה.

עדיף לבדוק רק את הטבעות השייכות לטווח המחירים שאתה יכול להרשות לעצמך בנוחות. כיום, תוכלו למצוא מגוון של טבעות אירוסין עם יהלומים בעיצוב ייחודי והן גם במחירים סבירים למדי!

 

בחר את גודל הטבעת המושלם

בראש ובראשונה עליכם לוודא כי אתם בוחרים את הגודל הנכון של טבעת האירוסין. אם אתם מתכננים הפתעה לארוסה שלכם, אז התגנבו לאחת הטבעות שלה כדי לקבל את הרעיון של גודל הטבעת הנכון שלה.

אל תסמוך על ההנחה שלך בכל מה שקשור לגודל הטבעת. עם גודל טבעת שגוי, גם אם אתה קונה את הטבעת המעודנת ביותר, זה לא יעשה טוב. עם זאת, אם הטבעת שאתה קונה קטנה לאצבע של הגברת שלך, אתה יכול לקחת אותה לתכשיטן, בהמשך, כדי לשנות את גודל הגודל שלה כדי להתאים לגודלה.

אבל אם בסופו של דבר תקנה טבעת גדולה מדי, ייתכן שתצטרך לשנות את הטבעת לחלוטין. מדוע לעבור את המבוכה ביום האירוסין שלך על ידי מתן טבעת שאינה מתאימה לארוסתך?

לכן, בררו את הגודל המדויק ובהתאם, בצעו את הרכישה.

 

להחליט על צורת היהלום

אם אתה רוצה ללכת על טבעות סוליטר, אז אתה לא צריך לדאוג הרבה לגבי צורתו וכיוונו של היהלום.

אם טבעות סוליטר אינן מה שאתה מחפש, אתה יכול לבחור טבעות רב-אבן או 3 טבעות אירוסין מאבן, כאשר מרקיזה או יהלום בצורת אליפסה הן האבן הראשונית. יהלום בצורת לב נראה הכי טוב בסביבת סוליטר. אם לאישה שלך יש אצבעות ארוכות ודקות, אז יהלומים בצורת ריבוע כמו חיתוך קורן או חיתוך נסיכה הם המתאימים ביותר עבורה.

עבור נשים עם ידיים גדולות, טבעות יהלום עדינות כמו כאלה עם גזרת אמרלד או מרקיזה עשויות להיות לא רעיון טוב מכיוון שהן ייראו חסרות פרופורציה על אצבעותיהן.

במקום זאת, יהלום בעל צורה עגולה מתאים יותר לידיים כאלה. לא משנה באיזו צורה תבחרו, זכרו להתחשב בצורת אצבעות הארוסה שלכם וגם באורח חייה, ובהתאם לכך בחרו.