תכנון ויצירה של גדר העץ המושלמת שלך

גדרות עץ בעלות תחזוקה נמוכה ועמידות לאורך זמן הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים ועסקים רבים בזכות סגנונם היפה והטבעי. האפשרויות הן אינסופיות בהתאם לצרכים הספציפיים שלך, אך כמו בכל פרויקט גידור, יש לקחת בחשבון גורמים רבים לפני שתתחיל.

 

קבע את תפקוד הגדר שלך

מהגדרת קו נכס והגבלת הגישה ליצירת פרטיות חזותית, הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא כיצד אתה מתכנן להשתמש בשטח הסגור שלך. האם אתה צריך להחזיק חיות מחמד וילדים בחצר שלך? האם אתה רוצה ליצור אזור בילוי? האם בטיחות הבריכה היא הדאגה העיקרית שלך? לאחר שתקבע את תפקוד הגדר שלך, תוכל לבחור ביתר קלות את המפרט המדויק לפרויקט שלך.

 

 חומרים וגימורים

אין עצים חסינים בפני מזג אוויר או נטולי תחזוקה, ולכן חשוב להיות בקיאים בסוגי העץ על מנת להבין טוב יותר את צרכי התחזוקה שלהם. האפשרויות הפופולריות באזור המטרו אטלנטה כוללות אורן, עץ עץ, ארז ובמבוק, כמו גם מספר אפשרויות עץ מטופלות. כדאי גם לשקול להוסיף גימור UV מגן, כתם או צבע כדי להפחית את בליה בגלל רוח, גשם, חום ואור.

 

סגנונות

הסוגים הפופולריים ביותר של גדרות עץ באטלנטה הם פיקט, מסילה מפוצלת ופרטיות. גדרות משבצות נחשבות כדרך ידידותית ליצירת גבולות והן פופולריות באזורים עירוניים ופרבריים. גדרות מסילות מפוצלות מציעות מראה כפרי יותר עם בולי עץ טבעיים ולא גמורים המשמשים במקום עמודים ומתאימים יותר לאזורים כפריים ונכסים גדולים יותר. גדרות פרטיות מעניקות לכם תחושה של מרחב נפרד על ידי כך שהן מציעות מרווח קטן מאוד בין לוחות. סוג זה של גדר עץ נפוץ באזורים פרבריים ועירוניים שבהם אנשים מבקשים יותר פרטיות מצד שכניהם, עוברי האורח או אם הם ממוקמים על דרך סואנת.

 

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון

מעבר לחומרים, גימורים וסגנונות, עליכם לקחת בחשבון גורמים כמו שירות, מסלול וגישה לשער; ציוני דרך טבעיים ופרטי שטח; ובעיות רוח ומים אפשריות. עליכם לקחת בחשבון גם את שכניכם ואת קו הרכוש שלכם בבחירת גדר אלומיניום החדשה שלכם. במקרים מסוימים יתכן שתידרש לשתף את שכניך או את HOA בפרטי פרויקט הגדר שלך, אך אחרת תרצה לשתף את שכניך בתכניותיך מתוך טוב לב.