ערכות מעקה דק מזכוכית להתקנה ללא מאמץ

כשאנחנו מדברים על עיצובים של לוחות זכוכית, דבר אחד בטוח עולה בראשכם; בית זכוכית חלומי על גבעה עם נוף עוצר נשימה. עבור רבים זה יישאר רק חלום, אבל מה דעתכם פשוט לתבל את המרפסת, המדרגות, הדק או המרפסת שלכם עם מעקות זכוכית אסתטיים? ובכן, זה אולי נשמע פשוט אבל אפילו הצורות הפשוטות ביותר של עיצובי זכוכית מתמודדות עם אותו אילוץ של עבודה עם לוחות זכוכית בפרויקטים גדולים, שהוא גמישותן של מרבית מערכות הזכוכית. למרבה המזל, ישנן כמה דרכים יצירתיות לעבוד על הדרך זו בכל הנוגע להתקנת מעקות דק מזכוכית. אחת מהן משתמשת בערכות מעקות זכוכית באיכות גבוהה וניתנת להרחבה.

 

חברת גוטליב המומחים בייצור שערים וגדרות ריכזו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת על ערכות מעקה לדק מזכוכית.

 

כיצד לבחור ערכות מעקה זכוכית

בחירה בערכת מעקה זכוכית מתאימה עושה את כל ההבדל. להלן גורמים שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ערכת מעקה לדק מזכוכית:

 

הקפדה על קודי הבנייה הנוכחיים והעתידיים

כל מערכות מעקות הזכוכית כפופות לבדיקה על ידי הרשויות ובמידה ונמצא כי הן מפרות את הקודים שנקבעו, יהיה עליכם לשנות את הפרויקט שלכם כנדרש. מרבית היצרנים מסוגלים להבטיח כי מערכות מעקות הזכוכית שלהם תואמות את הקודים הנוכחיים. עם זאת, עליכם לברר גם מה היכולת של מערכת הזכוכית להסתגל לקודים ולסטנדרטים עתידיים, כך שלא תצטרכו לבצע שינויים יקרים בפרויקט שלכם בעתיד.

 

קלות התקנה

עמדות מעקות זכוכית מיוצרות מראש הן המועדפות על ידי חובבי לוחות הזכוכית. עמדות המעקה מגיעות עם חורים מוכנים וקטעי הרכבה מזכוכית, כך שכל מה שעליכם לעשות במהלך ההתקנה הוא לחשוף את הבסיס ולחבר את הפנלים פנימה.

 

בחרו יצרן שמציע מגוון ערכות מעקה זכוכית

וודאו שאתם בוחרים מקור שיש בו מגוון רחב של עמדות ומעקות זכוכית מבחינת החומר, העיצוב, הגודל והצבע. השימוש במגוון יקל עליכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לחלל שעומד בראשכם.

 

ערכות מעקה מודולריות

ערכות מעקה מודולריות הן החדשות האחרונות בנישה של מערכות המעקות. אלה הם לוחות מעקה ממוסגרים אשר מורכבים מראש על ידי היצרן. במהלך ההתקנה, עליכם רק להחליק את הרכיבים החתוכים במדויק אל העמודים ולהדק אותם באמצעות המהדקים המגיעים עם ערכת המעקה. נוכחות המסגרת, מחברים בהתאמה אישית ורכיבים חתוכים באופן מדויק הופכים את התקנת מערכות המעקה האדריכלית לקלה, בטיחותית ויעילה.

 

ערכות מעקה מודולריות הן תחליף לערכות מעקה מסורתיות. במקום להשתמש במוצרים נוספים כדי להחזיק את המילוי, ערכות המעקה המודולריות מחזיקות אותו באמצעות המסגרת בפועל. זה הופך את ערכות המעקה המודולריות ליציבות, גמישות וקלות להתקנה עבור כל אחד.

 

ערכות מעקה זכוכית

אלה מערכות מעקות זכוכית קלות שמשתמשות בזכוכית עצמה כמילוי כמו גם המבנה בפועל של המערכת. המשמעות היא שהמערכת זקוקה לתמיכה אנכית מעטה עד כמעט אפסית מלבד הזכוכית עצמה. ערכות מעקה זכוכית מבוססות על שלושה עקרונות: בסיס שיכול לשאת את לוחות הזכוכית, לוחות זכוכית חזקים העומדים בפני לחץ, ולוחות רוחב קטנים יותר אשר הופכים את הערכה לגמישה מספיק לאורך המפרקים (תכונה זו שימושית מאוד כשאתם מתמודדים עם פינות מסובכות, במיוחד כאשר עובדים עם ערכות פנים של מעקה למדרגות מזכוכית).

 

היתרונות של ערכות מעקה זכוכית לדק

מלבד קלות ההתקנה, הנה היתרונות האחרים בשימוש בערכות מעקה זכוכית לדק:

 

נוף באין מפריע

מכל מערכות המעקות, מעקות הזכוכית מספקים לכם נופים ברורים ללא חסימות. זה עובד במיוחד עבור דקים המשקיפים לנופים יפים.

 

ערך אסתטי גבוה

מעקות זכוכית מציעים תוצאה יוצאת דופן מבחינת המראה של כל מערכת מעקה אחרת המשמשת כיום, ללא ספק. למעשה, הם נחשבים לבחירת העילית בכל הקשור למעקה בעל הערך האסתטי הטוב ביותר.

 

רבגוניות בעיצוב

בעזרת מעקות זכוכית תוכלו לשלב כמה עיצובים של הזכוכית עצמה וכל חומר אחר ועדיין לקבל גימור מעולה.

 

עמידות

בהשוואה למערכות מעקה אחרות, מערכות מעקות זכוכית הן עמידות למדי. רובם עשויים זכוכית עבה שלא סביר שתיכנע ללחצי יומיום רגילים. אם אתם מחפשים אפשרות של תחזוקה נמוכה, ערכות מעקה זכוכית הן בהחלט הבחירה הנכונה.