כיצד להפסיק את קניית הדחף

אוקיי, אז איך לעזאזל אתה ממשיך לקנות דחפים? זה המקום בו אני באמת רוצה לעזור לך, אז שיהיה לך נוח. הבאתי טיפים שיעזרו לך להתחמק מהפיתוי לבזבז יתר.

 

  1. ערכו תקציב ועמדו בו.

דבר ראשון: אתה צריך תקציב. אם עדיין אין לך אחד, אז עצור וקח 10 דקות לעשות את זה עכשיו עם אפליקציית התקצוב החינמית שלנו, EveryDollar.

 

והבעיטה היא שאתה צריך לדבוק בזה באמת! תקציב הוא לא מטה קסמים שפתאום יגרום לכל הכסף שלכם להתנהג. עליכם לומר לכספיכם לאן ללכת בכל חודש ואז לבצע את התוכנית הזו. אם הוא עדיין לא מתוקצב, אל תוציא את הכסף. כן, זה פשוט וכל כך קשה. אתה יכול לעשות את זה!

 

  1. תן לעצמך אישור להוציא.

כן, פשוט אמרתי לך לעמוד בתקציב שלך – ותמיד צריך. אבל חשוב גם לזרוק לשם קצת כסף כיפי! תנו לעצמכם (ולבן / בת הזוג שלכם, אם אתם נשואים) פריט בשורה בתקציב עם שמכם לבזבוזים מהנים.

 

בהתאם למצבך, זה עשוי להיות $ 10 לחודש, או שזה עשוי להיות $ 100 לחודש. רק וודאו שהסכום סביר ומשתלם לתקציב שלכם.

 

בפעם הבאה שאתה הולך בקניון ומשהו מושך את עיניך, אתה רק צריך לבדוק את קרן הכסף המהנה שלך. עכשיו אתה יכול לקנות ללא אשמה! כבר תקצבתם חלק קטן מהוצאות הכסף עבורו, כך שזה כבר לא קנייה של דחף.

 

  1. המתן יום (או יותר!) לפני שתבצע רכישה.

תן לעצמך יום בערך כדי להירגע כשקנייה של דחפים תביא אותך לג'אז. ברגע שיש לך ראש מגניב ונקודת מבט רעננה, שאל את עצמך אם אכן תשתמש בדבר הזה והאם אתה יכול לשלם עליו מזומן עכשיו. זו דרך לא שטות להסתכל על הרכישה בעיניים צלולות.

 

והיזהר ממבצעים טובים רק למשך 24 שעות. אל תתנו לספירה לאחור למהר לקנות משהו! זכרו את ההצעה, חסכו קצת כסף, והיו מוכנים לה בפעם הבאה אם ​​אינכם יכולים להרשות לעצמכם זאת כרגע. כי מכירה תחזור מסביב. תבטח בי.

 

  1. קנו עם תוכנית בראש.

גלה אילו פריטים אתה רוצה לקנות וכמה תוציא לפני שתתחיל לעשות קניות. כאשר תוכנית קיימת, יש פחות סיכוי שתקבל הוצאות יתר. רשימת הקניות שלך יכולה לנוע בין פריטי מכולת למתנות חג המולד שאתה מתכנן לרכוש עבור המשפחה המורחבת שלך – רק דע מה זה אתה רוצה לקנות לפני שאתה הולך. אתה תמיד יכול לחפש בגוגל קוד קופון לוואלה שופס לדוגמא כדי להינות מהנחה.