מדריך קניית מקררים ליין

אזורי טמפרטורה

אדום, לבן ונוצץ … אוי לי! כשתתחיל לחקור את עולם היין הרחב, תגלה במהרה שהמגוון הוא אינסופי. התבונן בסוג היינות שרכשת ובתנאי האחסון האידיאליים שלהם. אם כולם דומים מאוד, מקרר יין עם אזור טמפרטורה יחיד יעבוד בצורה מושלמת עבורכם. אם אתה אוהב מגוון רחב של יין, לעומת זאת, מקרר יין כפול, משולש או אפילו מרובע יהיה מתאים הרבה יותר.

 

אוהבים יותר מסתם יין? זה לא חייב להיות המשקה היחיד בביתך שיקבל יחס מיוחד! אם גם בירה או סודה מרווים את צמאונכם, מקרר יין כפול ומשקאות עשוי להיות בדיוק הדבר לשמור על כל המשקאות שלכם בטמפרטורה המרעננת ביותר.

 

מאפייני עיצוב

כשמשקיעים במכשיר שתראו כל יום, חשוב לוודא שהוא נראה נהדר בדיוק כמו לוודא שהוא עובד מצוין. אל תשכח לקחת בחשבון את מאפייני העיצוב הבאים בעת בחירת מקרר היין שלך.

 

עיצוב דלתות

תכונה עיצובית חשובה שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מקרר יין היא סוג הדלת שרוצים שיהיה לה. בחלק ממקררי היין יש דלת נירוסטה או גימור עץ מלא המציעים הגנה מוחלטת שוב לאור מזיק וקרני UV, ואילו דלתות זכוכית מחוסמת עדיין מציעות הגנה תוך מתן אפשרות להציג ולהראות בקלות את האוסף שלך.

 

דלת נדנדה

בחלק מהדגמים יש דלתות הפיכות שמקלות על שינוי הדרך בה דלת מקרר היין נפתחת. מה שמאפשר למקם את היחידה שלך במקומות רבים יותר.

 

לחיות עם בני נוער או שותפים לחדר?

אם כן, כדאי לוודא שאוסף היין שלך נעול היטב. חפש מקררי יין עם נעילת דלתות בכדי לשמור על בקבוקי הבקבוקים שלך. מנעולים אלו מגיעים בדרך כלל בצורה של שילוב נעילה ומפתחות.

 

אל תפחד מאור!

היין רגיש ביותר לקרני UV מזיקות, כמו גם לתאורת ליבון. לחמם את בקבוקי היין ולגרום נזק. אנו ממליצים לבחור מקרר יין עם תאורת לד, שלא תעלה משמעותית את הטמפרטורה במקרר שלכם. לא רק צורה זו של אור עדינה ובטוחה ליין, אלא שהיא מספקת חלון ראווה אלגנטי ומקלה על קריאת התוויות על הבקבוקים שלך.

 

אפשרויות תרמוסטט

גורם תכנון מרכזי שישפיע על אופן אחסון היין שלך הוא איזה סוג תרמוסטט תשתמש. מערכות ידניות, אלקטרוניות ונגיעה אחת נותנות לך רמות שונות של שליטה על טמפרטורת מקרר היין שלך. תרמוסטטים ידניים יכולים לתת לך מגוון גדול יותר של בקרת טמפרטורה, אך נדרש ניסוי וטעייה כדי למצוא את ההגדרה האידיאלית. מערכות אלקטרוניות ונגיעה אחת בדרך כלל מגבילות את הגדרת הטמפרטורה לטווחים קבועים מראש האופטימליים לאחסון יין. כמו כן, הקריאה הדיגיטלית שלהם הופכת את ההגדרה והצפייה בטמפרטורה מדויקת להרבה יותר קלה.

 

ברגע שיש לך מושג טוב יותר איזה סוג של מקרר יין אתה מחפש, עיין במבחר הדגמים הגדול שלנו כדי למצוא את המושלם בשבילך. יש לנו גם מגוון רחב של אביזרי יין אחרים כמו כוסות, פתיחת בקבוקים, מחבתות, ומתנות מהנות לאוהבי היין האחרים בחיים שלך.