כיצד ליצור מטבח מסורתי

די קל לבלבל מטבח מסורתי עם מטבח ישן. אך למטבחים מסורתיים יש את האיכות הבלתי ניתנת לתיאור הזו שעושה את העיצוב מפתה יותר עבור רבים.

 

באופן אישי, אני אוהב את הרעיון של עיצוב מטבחים מסורתי. בזמן שכל העולם שם בחוץ עוקב אחרי קוביות וריבועים וקווים נקיים – אתה יכול לעשות משהו אחר לגמרי ולהרוג את זה. בעולם האובססיבי של מינימליזם ומטבח שמעניק אווירה קרה ונונשלנטית מאוד – למה שלא יהיה לך מטבח עם חמימות מסוימת?

 

עם זאת, אני מאמין גם ביצירת תוכניות עיצוב פיוז'ן. מסורתי הוא חם ונעים, אך עכשווי הוא עניין של מעמד בימינו. אתה יכול להטמיע את שתי התכונות הללו בעזרת ערכת עיצוב היתוך המתמקדת בפשט אלמנטים עיצוביים מסוימים למגע מודרני.

 

  1. ארונות מול זכוכית

יכול להיות שמשהו מהפנט באמת שיש בארונות קדמיים מזכוכית במטבח שלך. למה? במטבח מסורתי, ארונות משמשים גם כקישוטים למטבח. עצם הרעיון להפוך משהו שאמור להיות רק יחידת אחסון למשהו להסתכל ולהתפעל – הוא זה שהופך את המטבח המסורתי למדהים.

 

תחשוב על זה ככה, מיכל האחסון שקנית הוא עכשיו חלק מעיצוב המטבח שלך ולא רק שם לאחסון דגני בוקר. כל הרעיון של עיצוב מטבחים מסורתי הוא 'לפתוח' חלל ולהפוך אותו לחמים וביתי ככל האפשר. וארונות מול זכוכית עושים זאת ללא מאמץ, מבלי לגרום לו למטבח להיראות עתיק בעת ובעונה אחת.

 

  1. פלטת צבעים טבעית

צבע המטבח שלך וכל האלמנטים במטבח נותנים את הטון לסגנון ולאסתטיקה.

 

ידוע שמטבחים מסורתיים מחקים את הטבע בחוץ ולכן יש להם לוח צבעים טבעי. היצמד לצבעים ניטרליים כמו חום, בז 'ולבן בכל הנוגע לבחירת צבעי הארונות או ריהוט המטבח שלך.

 

  1. אי בסגנון ריהוט

שילוב אדריכלות הוא דרך מצוינת להכניס קסם של העולם הישן למטבח שלכם. ריהוט עתיק וינטאג 'מעניק למטבח שלך יתרון ששום דבר אחר לא יכול.

 

אתה יכול להגיע רחוק רק עם שכפול סגנון, אך אם אתה משלב אלמנטים המהדהדים את העולם הישן – השגת לעצמך מנצח.

 

מאחר ואי הוא נקודת המרכז של המטבח שלך, השימוש באי בסגנון רהיטים כרהיטים עומדים בפני עצמו הוא אלמנט מסורתי ייחודי לשילוב במטבח שלך.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.amitbachim.co.il/