האם התקנת גדר תעלה את ערך הנכס שלכם?

התשובה הקצרה לשאלה זו היא כן! התקנת גדר תעלה ברוב המקרים באופן מוחלט את ערך הבית שלכם. למה? גדרות יכולות לתרום לפרטיותו של בעל הבית, לבטיחותו ולהנאתו האסתטית מנכסיו. אמנם לא כל הגדרות יעלו באופן אוטומטי את ערך הבית שלך, אך בעל בית חכם יכול להשיג מטרה זו על ידי רכישת חומר הגידור הנכון, התקנתו בדרך הנכונה ושמירה על תקינותו.

 

הוספת ערך על ידי שינוי התצוגה

דרך אחת בלבד שגדר יכולה להפוך את ביתכם לשיווק יותר היא על ידי שינוי הנוף לביתכם וממנו. אם במקרה יש לך נוף לא רצוי מחלק מסוים בבית שלך, התקנת גדר גבוהה כדי לחסום את הנוף עשוי להפוך את ביתך למקום נעים יותר לחיות בו. היכולת שלך להעלות את ערך הנכס שלך עם גדר נשענת על ההקשר של המקום בו אתה בוחר להציב אותו. תצטרך לחשוב גם כמה אתה רוצה שהגדר החדשה שלך תהיה; גדרות יכולות לנוע בין כשלושה לכשעה מטר גובה. גובה הגדר שלך תלוי גם בהקשר; אולי אפילו תרצה גבהים שונים של גדרות בחלקים שונים של הרכוש שלך. בכל מקרה, עדיף להתייעץ עם מומחה מנוסה שיעזור לך בתהליך קבלת ההחלטות שלך. מומחה יוכל גם לעזור לך לוודא שאתה מתקין את הגדר החדשה שלך על הנכס שלך, ולא על השכן שלך.

 

הוספת ערך לפי דרישות עמידה

הוספת גדר לנכס שלך יכולה לעיתים להיות תהליך יקר, אך כאשר היא מבוצעת כהלכה, היא תעלה את ערך הבית שלך מעבר לעלות הראשונית של ההשקעה הנדרשת להתקנתו. עבור חלקן, גדרות הן תנאי הכרחי לרכישת בית. קונה פוטנציאלי עשוי לרצות שיהיה מקום בנכס שלו שבו הוא מרגיש בנוח לתת לילדיהם או לחיות המחמד בבטחה ללא פיקוח בטוח הנדרש מחצר פתוחה. הם עשויים להעריך את הבטיחות הנוספת שגדר מספקת מחיות בר משוטטות. אפילו רק תחושת הפרטיות שמספקת גדר יכולה להשפיע על מכירה פוטנציאלית. רוכשי בתים עם חששות אלה מעריכים גדרות שכבר הותקנו בנכסים העתידיים שלהם מכיוון שהיא מצמצמת את הזמן, העלות והמאמץ שיידרשו מהם להתקין גדר בעצמם. ככל הנראה הם נוטים לשלם מחיר פרמיה בעת רכישת בית עם גדר שהותקנה כבר.

 

סוג הגדר חשוב במשוואת הערך

שינוי הערך לביתך יושפע במידה רבה מסוג הגדר שתבחר להתקין. בחר את החומר הנכון ותעלה את הערעור על הנכסים שלך לגבי קונים פוטנציאליים, אך בחר את החומר הלא נכון וייתכן וסכנתך אפילו להוריד אותו. גדרות העשויות מאלומיניום יכולות לקצור עד 50 אחוז מהעלות הנדרשת לרכישת החומרים והתקנת הגדר עם מכירת הבית מחדש. בחירה בחומרים אסתטיים כמו אלה המפורטים כאן יכולה להוכיח שהופכת את הגדר החדשה שלך לנכס יקר ערך. למרבה הצער לא כל חומרי הגידור נוצרים שווים כאשר בוחנים כיצד להכות בצורה יעילה ביותר את ערך הבית שלך.