טיפים מעשיים לבניית תקציב וחיסכון בכסף

  1. התחל קודם עם הקטגוריות החשובות ביותר.

הנתינה וההצלה נמצאים בראש הרשימה, ואז מגיעים ארבע הקירות: מזון, שירותים, מקלט ותחבורה. לאחר שמטפלים בצרכים האמיתיים שלך, תוכל למלא את שאר הקטגוריות בתקציב שלך.

 

  1. שלם את החוב שלך.

אם יש לך חוב, תשלום זה צריך להיות בראש סדר העדיפויות. השתמש בשיטת כדור השלג של החוב וב- 7 צעדים לתינוקות כדי להיפטר מהחובות מהר ככל שתוכל. תקפו את זה! תכעס על זה! הפסק לתת לחובות לגזול ממך את הדבר המסייע לך לזכות בכסף – הכנסותיך.

 

  1. אל תפחדו לקצץ את התקציב.

תתחזק! אולי הגיע הזמן לקצץ בתקציב בחיים שלך. אם הדברים צמודים כרגע, אתה יכול לחסוך כסף במהירות על ידי ביטול הכבלים שלך, אוכל בחוץ וקניות בחנויות בגדים ומכולת מוזלות. זכרו, הקיצוץ בתקציב שלכם הוא זמני בלבד. תמיד תוכל לבצע התאמות בהמשך.

 

  1. הכינו לוח זמנים (ותיצמדו אליו).

בזמן שאתה עושה תקציב לחלק מהשגרה החודשית שלך, מדוע לא לבחור תאריכים ספציפיים להוצאות אחרות? אתה יכול להגדיר טיוטות אוטומטיות מחשבון הבדיקה שלך כדי לשלם את החשבונות שלך. או שתוכל לקנות את המצרכים שלך ביום מוגדר מדי שבוע או פעמיים בחודש. כשאתה יודע למה לצפות ומתי לצפות לזה, אתה מוציא מהתמונה הרבה מתח ובעיות אפשריות.

 

  1. עקוב אחר ההתקדמות שלך.

חשוב לבדוק את ההתקדמות שלך מדי פעם. אם אתם נשואים, עקבו אחר ההוצאות והרכישות שלכם יחד, כך ששניכם יראו את המטרות שלכם. הסתכל אחורה בתקציבים הקודמים שלך כדי לראות עד כמה הגעת. ואל תשכחו לחגוג את הזכיות הקטנות.

 

  1. צור חיץ בתקציב שלך.

שים סכום כסף קטן בצד להוצאות בלתי צפויות לאורך כל החודש. תייג את זה כקטגוריה השונות שלך בתקציב שלך. כך כשמשהו עולה, תוכלו לכסות אותו מבלי לקחת כסף שכבר שמתם למקום אחר. עקוב אחר ההוצאות המגיעות לעיתים קרובות לקטגוריה זו. בסופו של דבר, אולי אפילו תרצה לקדם אותם למקום קבוע בתקציב שלך. ניתן גם לחסוך בהוצאות אלה בעזרת קודי קופון. למשל, אם אתה צריך לקנות באתר KSP תוכל לחפש קודי קופון KSP באינטרנט.

 

  1. גזרו את כרטיסי האשראי שלכם.

אם אתה באמת מחויב לעמוד בתקציב ולצאת מהחובות, אתה צריך לזרוק את כרטיסי האשראי לתמיד. הפסיקו להשתמש בהם! גזרו אותם, גרסו אותם, או אפילו עשו מהם פרויקט מלאכה! מה שלא תעשו, הוציאו אותם מחייכם.

 

אין חוב בכרטיס אשראי פירושו שלא יהיו תשלומים מינימליים נוספים כדי להוסיף לתקציב, אפס טרחה עם עמלות או שיעורי ריבית גבוהים, והרבה פחות לחץ ודאגה. היצמד לשימוש בכרטיס החיוב שלך (ואפילו במזומן!) וזרוק את כרטיסי האשראי כמו ההטבה שלך בכיתה ט '. אתה יודע מה הדבר הנהדר בכרטיס חיוב? הכסף יוצא היישר מחשבון הבנק שלך! אין מתווך שגובה ממך 15% ריבית.

 

מאמר זה נכתב על ידי promocode1 אתר קופונים והנחות.