מדחס אוויר חדש או משומש – איזו אפשרות הכי מתאימה לכם?

עם היתרונות והחסרונות של שתי אפשרויות הרכישה של מדחסי אוויר, תצטרכו להחליט מה יתאים לפעילות שלכם. אולי סקירת היתרונות והחסרונות של מדחסי אוויר חדשים לעומת משומשים לא הפכה את ההחלטה שלכם לקלה יותר. במקרה זה, עליכם להעריך את הצרכים והחששות הייחודיים שלכם. קבעו אם עליכם לרכוש מערכת חדשה או משומשת לפי השיקולים הבאים:

 

  • התקציב הראשוני שלכם: הדאגה הגדולה ביותר שלכם תהיה התקציב שלכם להוצאות הראשוניות של הציוד. בעוד שיחידה חדשה כמעט תמיד תעלה יותר מיחידה משומשת, עליכם לקחת בחשבון גם את העלות של חלקי חילוף ותיקונים שמערכת משומשת עשויה להזדקק לה בטווח הקצר.
  • התקציב שלכם בהמשך הדרך: אם יש לכם אומדן של התקציב שלכם לטווח ארוך, שלבו אותו בהחלטה. אולי אתם יכולים להרשות לעצמכם תג מחיר גבוה יותר עכשיו, אבל יחידה משומשת עלולה לגרום לצרות כלכליות אם התקציב שלכם יתכווץ אי פעם. זכרו שמכונה חדשה מציעה יעילות גבוהה יותר ותוחלת חיים ארוכה יותר, מה שעלול להוזיל את עלויות ההספק והתחזוקה.
  • כמות האוויר והלחץ שאתם צריכים: שקלו את הפעולות שלכם כשאתם בוחרים מדחס אוויר. אל תתפשרו על הצרכים שלכם בהתבסס על המחיר או היתרונות של בחירה אחת על פני אחרת. אם אתם צריכים יותר אוויר בלחצים גבוהים יותר, אתם יכולים לשקול אפשרות עם מיכל אחסון גדול, שתוכלו למצוא במדחסים משומשים או חדשים.
  • הכלים שבהם אתם משתמשים: באופן כללי, אתם יכולים להפעיל כלים פנאומטיים בצורה עקבית יותר עם מדחס גדול. אם אתם צריכים טיהור אוויר או זרם קבוע של אוויר בלחץ קל, שקלו לרכוש מכונה קטנה יותר. אתם תמצאו שכל אחד מהסוגים האלה זמין במבחר ציוד חדש ומשומש, אז זכרו לא להתפשר על הדרישות התפעוליות שלכם.
  • באיזו תדירות תשתמשו במדחס אוויר: אולי לצורך הפעולות שלכם, אתם משתמשים במדחס אוויר מספר פעמים במהלך היום. במקרה כזה, ייתכן שתרצו מכונה חדשה שתחזיק מעמד זמן רב יותר ותספק יעילות אנרגטית טובה יותר. אם אתם לא מרבים להשתמש במדחס אוויר למשימות באתר העבודה, מדחס משומש יכול להיות אופציה משתלמת יותר עבורכם.

 

בסך הכל, ייתכן שתמצאו שעדיף לכם להשקיע במדחס אוויר חדש. כמובן, ההחלטה תלויה בכם, ולא תרצו להשקיע יותר מהאמצעים שלכם כדי להשיג ציוד חדש. שקלו את כל הגורמים לעיל, ואם אתם עדיין מתקשים להחליט, התייעצו עם אנשי מקצוע מנוסים.

קנו את הציוד החדש והמשומש שלנו

בין אם אתם רוצים להשיג מדחסי אוויר חדשים או משומשים עבור העסק שלכם, לנו יש את מה שאתם צריכים. אם אתם עדיין לא יכולים להחליט, המומחים המקצועיים שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור את הסוג המתאים ביותר לפעולות שלכם. לא משנה מה תבחרו, אתם תיהנו מהאמינות והביצועים הבלתי מתפשרים שלנו, לא משנה מה השימוש שלכם.

 

ממדחסים ועד חלקים ושירות, אנחנו יכולים לספק לכם את הפתרונות שאתם צריכים. אנו מציעים גם אחריות מובילה בתעשייה ותוכניות אחריות מורחבות עבור מוצרים שונים.

 

צרו איתנו קשר עוד היום למידע נוסף על קומפרסורים תעשייתים.