יתרונות וחסרונות של ארנקים דקים

האם אתה חושב אם ארנק דק מתאים לך ולצרכי היומיום שלך? אולי כבר החלטת שאתה רוצה ארנק דק, אבל אתה עדיין חושב על החומר. אם כן, פוסט זה בבלוג עשוי לעזור לך להתקרב קצת יותר להחלטה שלך.

 

ביסודו של דבר, ברור שזה עושה הבדל גדול אם אתה נושא ארנק דק קטן או ארנק עור סמיך. אבל איך ארנק מתכת מחזיק מעמד בהשוואה לארנקים דקים אחרים עשויים עור או חומרים אחרים כמו עץ ​​או פחמן?

יתרונות

טיפול חכם וגישה לכרטיס מהיר

בכל הנוגע לכמה מהר אתה יכול לגשת לכרטיסים שלך בארנק, ארנק המתכת, כמו כל הארנק הדק, נמצא בבירור. שלא כמו ארנק רגיל, הגישה לכרטיסים היא בדרך כלל קלה ופשוטה להשגה. ניתן לסדר את הכרטיסים בצורה ברורה לגישה מהירה.

 

לפעמים סביר להניח שאתה מעדיף לא לדעת אילו חיידקים, וירוסים ופתוגנים אחרים מחבטים בכיס המכנסיים שלך, על השולחנות ועל הידיים שלך. העובדה שהם כן בטוחים, ולפעמים הם עלולים להיות בעייתיים לבריאותנו כבר לא סוד, לכל המאוחר לאחר שפעת וקורונה. ניתן לנקות עור ועץ רק במידה מוגבלת, ואילו ארנק מתכת ניתן לנגב ואף לחטא אותו. מבחינת עמידות, לא רק יש לך ארנק שמחזיק זמן רב, אלא גם כזה שתוכל לשים על שולחן האוכל במצפון נקי גם לאחר שנים של שימוש. מידע נוסף על היגיינה וניקיון זמין בבלוג שלנו.

 

כלול אפקט אופנתי ו- WOW

האם חשוב לך שאביזרי הנשיאה היומיומיים שלך ידגישו את המראה שלך וכמו כנראה סגנון הלבוש שלך לא ייבחרו באופן אקראי? ארנק דק, בין אם הוא עשוי מתכת, עץ, פלסטיק או עור, יכול אולי להיראות כמקבילה לתיק יד של אישה. הוא מדגיש טעם טוב ומייחד את המראה שלך. חוץ מזה, כמה ארנקים קטנים ודקים הם מושכי עיניים אמיתיים שיכולים לעורר השראה.

חסרונות

כאשר נבדקים להתאמה יומיומית, בולטים גם כמה נקודות נגד שמדברות נגד ארנק דק בכלל ונגד ארנקים ממתכת בפרט.

 

אולי תזדקק לתרגול קטן

הגישה לכרטיסים היא בדרך כלל קלה וחכמה עם ארנק דק, אך ייתכן שתצטרך קצת תרגול בהתחלה כדי להחליק את הקלפים החוצה ולהוציא אותם החוצה. יצרנים מסוימים של ארנקים דקים מצאו כעת פתרונות טובים כדי להפוך את הגישה לקלה עוד יותר.

 

אחסון מוגבל

מכיוון שארנק דק אמור להיות קטן וצר, אחסון המטבעות מוגבל או אפילו בלתי אפשרי. יצרנים רבים מציעים כעת תאי החלפה או שהם כבר משולבים בארנק הדק. אלה יכולים להיות מוכנסים לתוך הארנק הדק ומחזיקים בדרך כלל 5 – 12 מטבעות. זה לא סכום מספק עבור אספני מטבעות, אבל אתה יכול פשוט להחליף את רוב התשלומים שלך לכרטיסים. אם אינך זקוק לשינוי, תוכל גם לשים כאן מפתח, כרטיס SD או מקל USB דק.

 

אולי עכשיו אתה מבין שאתה רוצה להישאר עם ארנק העור הישן שלך אחרי הכל. לסיכום, ישנן סיבות טובות לבחור בארנק מתכת או, לאחר שקלול היתרונות והחסרונות, לשקול ארנק דק מחומר אחר. לפחמן בפרט יש תכונות מצוינות בהשוואה לחומרים אחרים, מה שהופך אותו לחומר מעניין לארנקים דקים. קרא עוד על כך בפוסט הבלוג שלנו בנושא ארנקי פחמן.